خدمات اداری در امارات توسط JBS

انجام خدمات اداری زیر در امارات را به JBS بسپارید:

 • انجام امور مربوط به تنظیم مدارک رسمی کسب‌وکار (Documents clearance)
 • اخذ و تمدید انواع ویزای امارات
 • اخذ و تمدید امارات آی دی
 • ثبت شرکت
 • ثبت علامت و نام تجاری
 • تاسیس شعبه برای شرکت
 • اخذ و تمدید مجوز شرکت
 • اخذ کارت کار (labor card)
 • اخذ کارت مهاجرت (Immigration Cards)
 • خدمات ترجمه رسمی
 • ثبت مالکیت
 • سند عدم اعتراض از مقامات مربوط (NOC)

اهمیت برونسپاری خدمات اداری در امارات

به انجام رساندن صحیح خدمات اداری در امارات، به دلایل زیر از اهمیت بالایی برخوردار است:
1- پیش‌نیاز قانونی – داشتن ویزای اقامتی معتبر و مجوز کار برای کارمندان خارجی شرکت‌ها الزامی است. این اسناد برای انجام برخی فعالیت‌های غیربیزینسی از جمله افتتاح حساب بانکی، اخذ امارات آی‌دی، دریافت اتصال برق و … نیز ضروری هستند. خدمات اداری در برای کارکرد موسسات بیزینسی هم اهمیت حیاتی دارند. به طور مثال هر گونه وقفه و غفلت نسبت به ویزا توسط اشخاص و موسسات بیزینسی می‌تواند منجر به جریمه، مجازات یا سایر شرایط نامطلوب بشود.

2- عدم اتلاف وقت – به کلیه‌ی شرکت‌ها و سایر موجودیت‌های حوزه‌ی بیزینس توصیه می‌شود که برای مسائل مربوط به خدمات اداری به سراغ مشاورین بیزینسی بروند. روندهای قانونی تاسیس و اداره‌ی شرکت در امارات بسیار پیچیده است و نیاز به صرف وقت و تلاش فراوانی دارد.
3- جلوگیری از هزینه‌های اضافی: انجام اشتباه روندها، شرکت را مجبور به دوباره‌کاری کرده و هزینه‌های اضافی به آن تحمیل می‌کند.
پیشنهاد می‌شود برای امور مربوط به خدمات اداری در امارات، به متخصصین این امر مراجعه کنید. متخصصین ما در JBS با تسلط کامل بر فرایندهای قانونی، بهترین خدمات اداری را به شما ارائه می‌کنند.

مزایای ارائه خدمات اداری در امارات توسط JBS:

 • JBS با ارائه‌ی دقیق و سریع خدمات اداری در امارات، به صرفه‌جویی در زمان شما کمک می‌کند تا بتوانید روی بیزینس خود تمرکز کنید.
 • JBS، خدمات یادآوری تمدید ارائه می‌کند.
 • JBS شما را به طور منظم از آخرین برنامه‌ها، قوانین و مقررات دولتی باخبر می‌سازد.
 • JBS تمام ریز جزئیات و رسید کلیه‌ی هزینه‌ها و مخارج دولتی در رابطه با خدمات اداری امارات را به اطلاع شما می‌رساند.
 • با JBS در میزان مبالغ پرداختی در زمینه‌های حقوق‌دهی، مزایای پایان خدمت (حق الزحمه)، مخارج سالانه، بلیط‌های هواپیما، هزینه‌های پزشکی، نگهداری خودرو، سوخت، قبوض موبایل، و پارکینگ و بسیاری هزینه‌های دیگر صرفه‌جویی چشمگیری کنید.

تنظیم مدارک برای شروع بیزینس در امارات

بسیاری از تجار و بیزینس‌من‌ها به خاطر مزایای بازرگانی دبی جذب این شهر می‌شوند. با این حال، پیش از راه‌اندازی بیزینس در دبی، طی کردن یک فرایند بروکراتیک طولانی و پشت‌سرگذاری مراحل قانونی الزامی است.

تنظیم مدارک، یکی از انواع خدمات اداری JBS است که به معنای کسب اسناد رسمی لازم برای شروع بیزینس است. طبق قوانین، بر اساس تعداد و ملیت کارمندان و بسیاری موارد دیگر، اسناد و مدارک مورد نیاز هر شرکت با شرکت دیگر متفاوت است.

با توجه به نوسانات دائم قوانین بیزینسی و نرخ ارز، آماده‌سازی و تنظیم مدارک می‌تواند کار بسیار گیج‌کننده و چالش‌برانگیزی باشد. بنابراین، داشتن یک کارگزار برای کمک به شما در این فرایند، روشی به شدت سودمند و بهینه برای بیزینس است و وقت و هزینه را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

ما در JBS در کنار سایر خدمات اداری، به مشتریان خود خدمات اسنادی ارائه می‌دهیم و دریافت کلیه‌ی تاییدیه‌ها و گواهی‌های مورد نیاز برای بیزینس در امارات را تضمین می‌کنیم.

خدمات تنظیم اسناد در شرکت JBS، قابل اطمینان، سریع و اقتصادی است و با بالاترین استانداردهای حوزه‌ی بیزینس انطباق دارد.

خدمات ویزای امارات

JBS در کنار سایر خدمات اداری در امارات، هم به اشخاص و هم به شرکت‌های مشتری خود، خدمات ویزا ارائه می‌دهد.
انواع مختلف ویزا در امارات شامل ویزای بیزینس، ویزای سرمایه‌گذاری، ویزای اشتغال، ویزای خانوادگی، ویزای توریستی، ویزای فریلنسی و ویزای خدمتکاری می‌شود. برای یک تصمیم‌گیری درست باید نخست با تفاوت‌های میان ویزاها آشنا شوید.

به عنوان بخشی از خدمات ویزا در دبی/امارات، ما در JBS مسئولیت امور زیر را بر عهده می‌گیریم:

ویزای بیزینس به شهروندان خارجی و وابستگانشان تعلق می‌گیرد و اعتبار طولانی مدتی دارد. هدف این ویزا، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران خارجی هستند. متقاضیان ویزای بیزینس برای اپلای باید حتما تجربه‌ی حرفه‌ای قابل ملاحظه‌ای داشته باشند.

همانطور که از نام این ویزا مشخص است، ویزای سرمایه‌گذاری متمرکز بر سرمایه‌گذاران خارجی است. ویزای سرمایه‌گذاری بر امر سرمایه‌گذاری تمرکز دارد و هدف آن تشویق به سرمایه‌گذاری خارجی در این کشور می‌باشد. صدور این ویزا بر عهده‌ی وزارتخانه ی مربوطه است و ویزای صادره تا سه سال اعتبار دارد. متقاضی این ویزا باید یک مبلغ حداقلی ثابت در حساب خود داشته باشد.

داشتن ویزای کار (اشتغال) برای کلیه‌ی خارجی‌هایی که می‌خواهند در امارات کار کنند الزامی است. ویزای مجوز کار پس از صدور ویزای مجوز ورود صادر می‌شود. ویزای کار برای هر شغلی با توجه به نوع شغل و دوره‌ی استخدام، متفاوت است. متقاضی ویزای کار برای دریافت ویزا، باید الزاما تحت آزمایش پزشکی قرار بگیرد.

ویزای خانوادگی به مقیمان خارجی اجازه می‌دهد به عنوان اسپانسر همسر، فرزندان و والدین خود عمل کنند. اگر بخواهید با بستگان نزدیک خود وارد امارات شوید داشتن ویزای خانوادگی ضروری است. تنها در صورتی می‌توانید اسپانسر نزدیکانتان شوید که به عنوان یک کارمند خارجی دارای مجوز اقامتی معتبر باشید.

ویزای توریستی امارات برای خارجیانی است که اجازه ندارند بدون ویزا یا به محض رسیدن از طریق ویزا وارد کشور شوند. ویزای توریستی امارات ۳۰ الی ۹۰ روز اعتبار دارد. پاسپورت متقاضی باید از تاریخ شروع سفر حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد.

ویزای فریلنسی برای آن دسته از افراد دارای مشاغل حرفه‌ای است که در زمینه‌های متنوعی چون تکنولوژی و رسانه فعالیت می‌کنند. مناطق آزادی مانند دبی نالج پارک و دبی اینترنت سیتی، ویزای فریلنسی ارائه می‌دهند. این ویزا توسط اداره‌ی منطقه‌آزاد منطقه‌ی مربوطه صادر می‌شود و تا دو سال اعتبار دارد.

ویزای خدمتکاری برای اسپانسر کردن یک خدمتکار یا نظافتچی منزل در دبی یا سایر نقاط کشور می‌باشد. کارگران خارجی برای کار کردن به عنوان یک نظافتچی منزل باید ویزای خدمتکاری معتبر داشته باشند. علاوه بر این مدرک، داشتن نتیجه‌ی سلامت جسمانی خدمتکار نیز الزامی است.

همین حالا برای دریافت خدمات اداری در امارات به JBS مراجعه کنید. متخصصین ما در JBS آماده‌ی خدمتگزاری به شما هستند.

وبسایت ما: www.jbsuae.com

برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات ترجمه در امارات توسط JBS، میتوانید از راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید:

شماره های تماس:

00971562372033

0097143639825

ایمیل:

info@jbsuae.com