ثبت علامت تجاری در امارات

زیرساخت های بیزینسی مناسب دبی، شرکت ها، کارآفرینان، سرمایه گذاران و صاحبان کسب و کار زیادی را جذب کرده و این امر باعث افزایش رقابت در فضای کسب و کاری آن شده‌است. در این بازار رقابتی، ثبت علامت تجاری می‌تواند به حفاظت از برند و شناخته شدن شرکت و ایجاد تمایز در صنعت کمک کند.
هر فرم متمایزی از اسم، کلمه، شعار، تصویر، امضا، حروف، اشکال، عناوین، لوگو، بسته بندی یا هر علامتی که به شناخته شدن و تشخیص یک کالا یا محصول کمک می‌کند، می‌تواند به عنوان علامت تجاری ثبت شود.
علامت تجاری ثبت ‌شده، تا 10 سال اعتبار داشته و پس از این زمان نیاز به تمدید دارد.

مزایای ثبت علامت تجاری در امارات

  • حفاظت از هویت برند و محصول
  • قادر ساختن مشتریان به شناسایی آسان برند و محصول
  • ایجاد اطمینان از کیفیت و اعتماد به محصولات و خدمات ارائه شده
  • ایجاد امنیت در برابر دیگران که با کالاها یا خدمات مشابه، اما معیوب یا بی کیفیت تجارت می‌کنند
  • استفاده از علائم ثبت شده برای اهداف بازاریابی و رشد کسب و کار
  • امکان انتقال مالکیت علامت تجاری

ثبت علامت تجاری در امارات توسط وزارت اقتصاد این کشور صورت می‌گیرد. روند ثبت علامت تجاری در امارات، ساده است اما انجام صحیح آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بروز اشتباه در گام های آن می‌تواند منجر به رد شدن درخواست ثبت یا تحمیل هزینه های اضافی شود. بنابراین، مراجعه به یک مشاور باتجربه یا یک کارگزار متخصص و آگاه در این زمینه توصیه می‌شود. ما در JBS، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات ثبت نشان تجاری در امارات هستیم تا این مسیر را برای شما هر چه بیشتر هموار سازیم، در تمامی مراحل درخواست و جمع آوری اطلاعات در کنار شما باشیم و به صرفه جویی در وقت و هزینه‌ی شما کمک کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات ثبت علامت تجاری در امارات به JBS مراجعه کنید. از راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید:
وبسایت ما: https://www.jbsuae.com

شماره های تماس:

ایمیل: info@jbsuae.com