مشاوره دریافت مجوز فعالیت کادر درمان در دبی

مشاوره دریافت مجوز DHA برای کادر درمان در دبی

متخصصین حوزه‌ی بهداشت و درمان برای ادامه‌ی فعالیت حرفه‌ای خود در دبی باید گواهینامه‌ی DHA دریافت کنند. این گواهینامه برای فعالیت‌های بهداشتی و درمانی در دبی ضروری است. متخصصینی که در امر بهداشت و درمان فعالند باید برای گواهینامه‌ی DHA درخواست بدهند تا پس از موفقیت در آزمون‌ها و ارزیابی‌های مهارتی این مدرک را دریافت کنند. این گواهینامه، تکمیل بودن مدارک مورد نیاز را تایید می‌کند و تا یک سال اعتبار خواهد داشت.

چه کسانی می‌توانند برای گواهینامه‌ی DHA درخواست بدهند؟

دپارتمان مقررات بهداشت DHA مسئول صدور گواهینامه برای آن دسته از متخصصین حوزه‌ی بهداشت و درمان است که از مهارت‌های مناسب و صلاحیت‌های لازم برای ارائه‌ی خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب به ساکنین دبی برخوردارند. متخصصین، برای فعالیت در دسته‌های زیر (و برخی دسته‌های دیگر) در دبی نیاز به گواهینامه‌ی DHA دارند:

  • پزشکی
  •  دندانپزشکی
  • پرستاری/مامایی
  • پیراپزشکی

ما این جاییم تا شما را در طی کردن مراحل آزمون DHA راهنمایی کنیم و از آغاز تا پایان فرآیند کسب گواهینامه به شما یاری برسانیم.

درباره‌ی آزمون:

اداره‌ی بهداشت دبی (DHA) برای ارزیابی متخصصینی که جهت فعالیت در برخی رشته‌های تخصصی در امارت دبی درخواست کسب گواهینامه‌ی بهداشت و درمان می‌دهند آزمون رایانه‌محور (آنلاین) برگزار می‌کند.

  •  آزمون‌های رایانه‌محور (CBT) توسط کمپانی «Prometric» در شبکه‌ی جهانی خود که شامل هشت هزار مرکز آزمون در بیش از ۱۶۰ کشور مختلف می‌شود، مدیریت شده و به اجرا درمی‌آیند.
  •  رشته‌های تخصصی که در راهنما ذکر نشده اند (برای مثال پزشکی و دندانپزشکی تخصصی) دارای ارزیابی شفاهی خواهند بود.
    مدل آزمون: سوالات چند گزینه‌ای (MCQ)

برای ثبت‌نام و دریافت گواهینامه‌ی DHA، کافیست مدارک اسکن شده‌ی خود را برای ما ارسال کنید. متخصصان ما، همه‌ی مراحل ثبت‌نام و رزرو آزمون را از صفر تا صد برای شما انجام می‌دهند. ما منابع آزمون را بنا بر رشته‌ی تخصصصی شما در اختیارتان قرار می‌دهیم و تا دریافت مدرک در کنار شما هستیم.