ثبت شرکت

ثبت شرکت در امارات چه مزایایی دارد؟

ثبت شرکت در امارات کار نسبتا ساده‌ای است، و بسیاری از شرکت‌ها و افراد خارجی به خوبی از این فرصت استفاده می‌کنند.
ظرف چندین دهه‌ی گذشته، امارات تغییرات و پیشرفت قابل توجهی داشته است. این کشور از صید ماهی و مروارید حالا تبدیل به یک قدرت مالی با صنایع متنوع و پر رونق شده است. علاوه بر این، امارات از جریان قوی سرمایه، مالیات‌های مناسب برای بیزینس و قیود تجاری آزاد و مترقی برخوردار است. در نتیجه، این کشور محبوبیت روزافزونی برای تجارت و سرمایه‌گذاری دارد.

ثبت شرکت در امارات چه مزایایی دارد

مزیت های ثبت شرکت در امارات:

ثبت شرکت در دبی به شما کمک می‌کند که بیزینسی بدون مالیات با مالکیت صد در صدی و همچنین یک حساب بانکی در کشوری پایدار با نرخ تثبیت شده‌ی دلار آمریکا/درهم امارات داشته باشید.
به دلیل موقعیت استراتژیک و ارتباطات تجاری بین المللی گسترده، امارات پیوند تجاری بی نظیری را میان اروپا، آفریقا و آسیا برقرار می کند. بیزینس‌‌های ثبت شده در امارات در تمام دنیا شناخته شده هستند.

شرکت‌های محلی می‌توانند با همکاری شرکا یا استفاده از خدمات نمایندگانی که شهروند بومی امارات هستند افتتاح شوند.
راه اندازی این مدل بیزینس در دبی مناسب کسانی است که می‌خواهند در محدوده‌ی بازار محلی امارات به جابه‌جایی کالا یا ارائه‌ی خدمات بپردازند. تجارت محلی شامل خرده‌فروشان، تولیدکنندگان یا فراهم کنندگان خدمات اجتماعی می‌شود و می‌تواند به فروشگاه ها، سالن‌ها، مراکز ورزشی، مدارس، بیمارستان‌ها، مراکز اجاره‌ی اتوموبیل یا شرکت‌های توریستی و … اطلاق شود.

شروع بیزینس در امارات اولین مرحله برای گرفتن اقامت امارات است. ویزای اقامتی امارات به شما کمک می‌کند که به این کشور آزاد از مالیات نقل مکان کنید و به اقامت مشمول پرداخت مالیات دست یابید. همچنین برای افتتاح و نگهداری حساب بانکی در امارات سودمند است.
جدای از این‌ها، امارات کشوری عالی برای زندگی در کنار خانواده است و از مدارس بین‌المللی با استاندارد بالا، مغازه‌ها، مراکز تفریحی و آب و هوای خوب در بیشتر اوقات سال برخوردار می‌باشد.

ثبت شرکت های تجارت الکترونیک در دبی روز به روز محبوب تر می شود. بازار محلی برای فروشگاه‌های آنلاین و شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات کاملا مناسب است. ثبت این نوع شرکت ها هم در منطقه‌ی اصلی و هم در منطقه آزاد ممکن است.
شرکت تجارت الکترونیک در صورت ثبت شدن در امارات می‌تواند معاملات جهانی نیز انجام دهد. تمام چیزی که برای این منظور نیاز دارید امکانات حمل و نقل کارآمد و درگاه پرداخت برای دریافت خریدهای آنلاین است. امارات با ارائه ی مدیریت بانکی پایدار و راهکارهایی برای جمع‌آوری مطمئن مبالغ پرداختی این مسیر را برای شما هموار می کند.

ثبت شرکت در امارات

گروه مشاوران ما در شرکت جی بی اس مستقر در دبی، بهترین خدمات ثبت شرکت در امارات را ارائه می نمایند. سال ها زندگی و فعالیت در امارات، اطلاع از آخرین قوانین مربوطه و کسب تجربه در زمینه ی فضای کاری امارات، ما را به خوبی با دغدغه های متقاضیان ثبت شرکت در امارات آشنا کرده. ما با تعهد کامل، تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا با ساده سازی فرایند، ثبت شرکت و اخذ اقامت امارات را در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ی منصفانه به انجام برسانیم.
برای شروع بیزینس در امارات و دریافت اقامت این کشور همراه شما هستیم.

ثبت شرکت در امارات چه مزایایی دارد

۴ گام اصلی برای ثبت شرکت در دبی

گام اول

آماده سازی اسناد و مدارک مورد نیاز

گام دوم

درخواست موافقت برای ثبت شرکت

گام سوم

دریافت لایسنس

گام چهارم

شروع فرایند دریافت ویزا

خدمات متنوع ما برای حمایت از شما در راه اندازی بیزینس

 • مشاوره برای بیزینس

کارمندان مجرب ما شما را در رسیدگی به امور قضایی، فعالیت‌های معاملاتی، ساختارهای قانونی و البته مسائل مربوط به قوانین دولتی راهنمایی می‌کنند.

 • آماده‌سازی اسناد

ما تمام اسناد لازم جهت درخواست مجوز برای شرکت شما را آماده و به دپارتمان‌های دولتی مربوطه ارسال می کنیم.

 

 • ثبت شرکت

کارمندان ما در بخش آماده سازی مدارک جهت کسب پروانه‌های دولتی و تأییدیه‌های رسمی مطمئن می‌شوند که اسناد شما به درستی و بدون هیچ ایرادی به دپارتمان‌های دولتی ارسال شده اند تا رسیدگی به پرونده و دریافت تأییدات لازم تا حد ممکن در سریع ترین زمان ممکن به پایان برسد.

راه اندازی بیزینس در امارات
ثبت شرکت در دبی برای ایرانیان امارات
 • تسهیل امور با کفیل اماراتی

ما ارتباط شما را با یک کفیل اماراتی مطمئن و کار درست برقرار می کنیم و بهترین راه ها برای تعامل با شریکتان را به شما پیشنهاد می دهیم.

 • شناسایی محل

با داشتن رابط‌های حرفه‌ای در زمینه‌ی املاک و با در نظر گرفتن نوع فعالیت، بهترین مکان ها برای تاسیس بیزینس را از نظر موقعیت استراتژیک و پتانسیل تجاری شناسایی و به شما معرفی می کنیم.

 • خدمات بخش اسناد

ما خدمات متنوعی در زمینه‌ی آماده‌سازی درخواست‌ها و تایپ اسناد ارائه می‌دهیم. همچنین می‌توانیم اسناد شما را برای دریافت ویزا، مجوز اقامت و امارات آی دی بررسی و تصحیح کنیم.

وظایف ما برای ثبت شرکت شما در امارات به طور کلی:

دریافت
مجوزهای تجارت

دریافت مجوز های تجاری در امارات

دریافت
ویزا

دریافت ویزا در دبی و امارات

معرفی
کفیل اماراتی

معرفی کفیل اماراتی در سایت JBS

شناسایی و معرفی محل مناسب
برای شروع بیزینس

شناسایی و معرفی محل مناسب برای شروع بیزینس

جی ‌بی ‌اس خدمات یک‌پارچه و رده‌بالایی به شما ارائه می‌دهد تا به راحتی و با کمترین دغدغه بیزینس جدید خود را در دبی و امارات راه بیندازید.

انواع مجوز در امارات

اگر قصد انجام بیزینس در امارات را داشته باشید کسب مجوز تجارت ضروری است. دپارتمان اقتصادی امارات این مجوزها را صادر می‌کند و روند صدور آن ها در هر امارت متفاوت است. سه نوع اصلی مجوز در امارات تجاری، صنعتی و حرفه‌ای هستند. البته دولت نیز مجوزهای دیگری صادر می‌کند که ویژه‌ی فعالیت‌های به‌خصوصی هستند.

مجوزهای تجاری در امارات به شرکت‌هایی داده می‌شوند که در هر گونه فعالیت بازرگانی در حوزه‌ی خرید و فروش کالا، اجناس و خدمات مشارکت دارند. پیش از درخواست مجوز تجاری باید فعالیت مورد نظر خود را انتخاب کنید.
برخی فعالیت‌هایی که در زیرمجموعه‌ی فعالیت‌های تجاری قرار می‌گیرند لجستیک، اجاره‌ی ماشین و بنگاه‌های معاملات ملکی هستند. هر مجوز صادر شده، حداکثر می تواند شامل ده فعالیت مشخص شده در بیزینس باشد.

مجوز تجاری در امارات

برای تاسیس یک مرکز فعالیت‌های صنعتی و تولیدی در امارات کسب مجوز صنعتی ضرورت دارد. با مجوز صنعتی، تجار می‌توانند با استفاده از مواد خام محلی یا صادراتی به مونتاژ قطعات و فرآوری و تولید کالا بپردازند. برای تولید کالاهای زیر شما به یک مجوز صنعتی نیاز دارید:

 • مواد غذایی
 • پارچه
 • فلزات
 • تجهیزات و ماشین آلات
 • فرآورده‌های نفتی
 • کاغذ
مجوز صنعتی در امارات

مجوز حرفه‌ای به اشخاص و شرکت‌هایی که می‌خواهند حرفه‌ای که در آن تخصص دارند را پیش بگیرند اجازه می‌دهد بر اساس صلاحیت‌های تحصیلیشان فعالیت مورد نظر خود را انجام دهند. برخی فعالیت‌هایی که در زیرمجموعه‌ای این مجوز قرار می‌گیرند صنعتگران کشتی، نجاری، خدمات مشاوره، چاپ و نشر، خدمات پزشکی، سالن‌های زیبایی، طراحی گرافیک رایانه ای، جمع‌آوری و مرتب‌سازی اسناد و … هستند. با مجوز حرفه‌ای، سرمایه‌گذاران خارجی می‌توانند مالکیت ۱۰۰ درصدی بیزینس خود را به دست آورند.

مجوز حرفه ای در دبی

شرکت هایی که در حوزه‌ی توریسم هستند و به فعالیت‌هایی نظیر اجاره‌ی هتل، کمپ‌های توریستی، اجاره‌ی کشتی‌ های کروز و قایق های تفریحی، رستوران‌ها، مهمانخانه‌ها، آژانس‌های مسافرتی و … می‌پردازند باید مجوز تجارت گردشگری تهیه کنند.
مجوز تجارت توریسم که توسط گروه توسعه اقتصادی DED دبی صادر می‌شود سندی ساده و بدون پیچیدگی است. کلیه‌ی بیزینس‌های مربوط به فعالیت‌های توریستی از جمله اجاره‌ی خانه‌های مسافرتی، برگزاری تورهای داخلی و برون‌مرزی، آژانس‌های مسافرتی، تورهای دریایی و سایر فعالیت‌های مربوطه باید برای مجوز تجارت گردشگری درخواست بدهند. تعداد گردشگران تنها در دبی طی دهه‌ی گذشته رشد چشمگیری داشته که صنعت سفر و گردشگری را به یکی از رو به رشدترین بخش‌های امارات تبدیل کرده است.

مجوز گردشگری در دبی

افرادی که به فعالیت‌هایی نظیر زراعت و برداشت محصول، خرید و فروش آفت‌کش، محصولات کشاورزی و …، تاسیس گلخانه‌ها و ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌ی کشاورزی اشتغال دارد باید مجوز کشاورزی دریافت کنند.

مجوز کشاورزی در دبی

این مجوز برای افرادی است که تمایل به فعالیت در مشاغل فنی همچون لوله‌کشی، نجاری، برقکاری دارند. اگر یک شرکت، فرد صنعتگری را برای کار استخدام کند، باید برای مجوز درخواست بدهد.
انجام بیزینس در امارات بدون داشتن مجوز غیرقانونی است و نتیجه‌ی آن می‌تواند یک جریمه‌ی سنگین یا حتی ممنوع الکار شدن باشد. علاوه بر این، مجوز باید هر سال تمدید شود تا کسی مشمول جریمه نشود.

مجوز صنعتگری و مشاغل فنی در امارات

ثبت شرکت در بخش اصلی امارات

شرکت منطقه‌اصلی در امارت شرکتی است که در یکی از بخش‌های دپارتمان توسعه‌ی اقتصادی دبی DED)) ثبت شده است. این بدان معناست که اگر قصد دارید فعالیت خود را در بخش اصلی امارات آغاز کنید، در ابتدا باید شرکت خود را در DED ثبت نمایید، تا برای شروع بیزینس در امارات، مجوزهای لاز م را دریافت کنید.

شرکت‌های منطقه‌اصلی می‌توانند به هر گونه فعالیت صنعتی، بازرگانی، تجاری، حرفه‌ای یا توریستی که تمایل دارند بپردازند. برخی فعالیت‌هایی حرفه‌ای طبق مقررات بیزینسی DED جزو این لیست نمی‌باشند و برای برخی دیگر باید از اداراتی که قوانین مربوط به این فعالیت‌ها را تنظیم می‌کنند تاییدیه دریافت کرد.

در گذشته هر شرکت خارجی در امارات نیاز به اسپانسری یک عامل خدماتی محلی داشت. اما در حال حاضر با تغییر قوانین و ساده تر شدن شرایط در این زمینه، امکان مالکیت صد در صدی شرکت برای افراد خارجی در امارات فراهم شده است.
امارات از اول ژوئن 2021 به سرمایه‌گذاران و کارآفرینان خارجی اجازه‌ی مالکیت کامل بر شرکت را داد.
این اصلاحیه امارات یک فضای قانونی مناسب و پویا برای سرمایه‌گذاران خارجی فراهم می‌کند و سطح رقابت در کشور جهت بهبود هر چه بیشتر وضعیت بالا می‌رود.

بیشترین و سریع ترین مزایای این قانون جدید برای بیزینس های دیجیتال و تکنولوژیکی خواهد بود که به دنبال فعالیت در بخش های اصلی امارات به جای مناطق آزاد بودند.

ثبت شرکت در بخش اصلی امارات

مزایای شرکت های منطقه اصلی در امارات

 • بازگشت ۱۰۰ درصدی سرمایه به کشور
 • مالیات صفر درصدی روی درآمدهای شخصی و شرکتی
 • امکان تاسیس بیش از یک شعبه
 • همکاری در میزبانی از پروژه‌های دولتی و خصوصی که برای منطقه‌ی آزاد یا شرکت‌های خدمات حرفه‌ای بدون شریک محلی ممکن نمی‌باشد
 • اجازه‌ی فعالیت و تجارت مستقیم در بازار محلی برای کارآفرینان خارجی
 • طیف وسیعی از بیزنس ها قابل انتخاب و در دسترس هستند

ثبت شرکت در مناطق آزاد امارات

ثبت شرکت در بخش آزاد امارات

شرکت منطقه‌آزاد یک واحد اقتصادی مستقل با قوانین و مقررات خاص خود است. هر شرکت منطقه‌آزاد تنها اجازه‌ی فعالیت در منطقه‌ی آزاد یا خارج از امارات را دارد.

برخلاف شرکت های بخش اصلی، در مناطق آزاد امکان مالکیت 100 درصد خارجی برای شرکت وجود دارد. تفاوت بنیادین میان منطقه‌آزاد و منطقه‌اصلی این است که شرکت‌های منطقه‌آزاد نمی‌توانند بدون حمایت یک کارگزار محلی به فعالیت در مناطق غیرآزاد بپردازند در حالی که شرکت‌های منطقه‌اصلی می‌توانند با آزادی تمام در هر کجای امارات که بخواهند به بیزینس خود اشتغال ورزند. مناطق آزاد متعددی در دبی وجود دارد. دلیل اصلی که سرمایه‌گذاران خارجی اقدام به فعالیت در منطقه‌ی آزاد می‌کنند این است که این گونه می‌توانند از مزایای مالکیت کامل برخوردار باشند، از زیربنای رده‌ی جهانی بهره ببرند، دارایی‌های خود را تضمین کنند و مشمول معافیت‌های مالیاتی بشوند.

مزیت ثبت شرکت در منطقه آزاد امارات

مزایای ثبت شرکت در منطقه آزاد امارات

 • حذف مالیات بر درآمد شرکتی و شخصی

 

 • امکان داشتن 100 درصد مالکیت خارجی برای شرکت و برگرداندن سرمایه به کشور مبدا به صورت کامل

به عنوان یک خارجی، شما می‌توانید بر روی شرکتی که می‌خواهید تاسیس کنید مالکیت کامل داشته باشید و کلیه‌ی سود حاصله را بدون هیچ محدودیتی به کشور خود بازگردانید.

 

 • تاسیس شرکت می تواند سریع تر باشد

 

 • کمک در استخدام نیروی کار

مناطق آزاد امارات

 • Dubai South
 • International Free Zone Authority
 • Dubai Multi Commodities Center
 • Sharjah Airport Intl Free Zone
 • Sharjah Media City
 • Ras Al Khaimah Economic Zone
 • Umm Al Quwain Free Trade Zone
 • Dubai Airport Free Zone
 • Dubai World Trade Centre
 • Dubai Silicon Oasis
 • Jebel Ali Free Zone
 • Abu Dhabi AirportFree Zone
 • KIZAD
 • Abu Dhabi Global Market
 • Twofour54
 • Industrial City of Abudhabi
 • Dubai Internet City
 • Dubai Academic City
 • Dubai Biotech Research Park
 • Dubai Design District
 • Gold and Diamond Park
 • Dubai Healthcare City
 • Dubai Industrial City
 • Dubai Intl Financial Centre
 • Dubai Knowledge Village
 • Dubai Media City
 • Dubai Outsource Zone
 • Dubai Studio City
 • Dubai Techno Park
 • Intl Media Production Zone
 • Hamriyah Free Zone
 • Ajman Free Zone
 • Fujairah Free Zone

هزینه ی ثبت شرکت در امارات

بحث مربوط به هزینه های ثبت شرکت در امارات یکی از اصلی ترین دغدغه ها و نخستین سوالات مراجعین ماست.
تمام تلاش و تعهد ما در این راستاست که کلیه ی هزینه ها به صورت واضح و شفاف اعلام شوند. ما در گروه JBS تمام مبلغ هزینه ی ثبت شرکت در امارات را از مراحل ابتدایی تا پایانی به صورت شفاف اعلام می کنیم و به شما اطمینان می دهیم که خدمات ما شامل هیچگونه هزینه ی پنهانی یا آتی نخواهد شد.
هزینه های ثبت شرکت در امارات به طور کلی شامل هزینه های مربوط به گرفتن مجوز اولیه،کلیه هزینه های مربوط به گرفتن لایسنس و ثبت شرکت، کفیل،آدرس قانونی، گرفتن اقامت، آزمایش پزشکی و آیدی کارت است.

اگر در خصوص اخذ اقامت امارات و ثبت شرکت در دبی یا امارات، شرایط، هزینه ها، مزایا و … سوالی دارید، می توانید از مشاوره رایگان همکاران ما در گروه جی بی اس استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس ها یا دیگر راه های ارتباطی درج شده در همین وبسایت با ما تماس بگیرید.

مزیت ثبت شرکت در منطقه آزاد امارات